Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF11-14DP-2V(57)
DF11-14DP-2V(57)
DF11-14DP-2V(57)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF11-14DP-2V(57) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF11-14DP-2V(57)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 14POS 2MM SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela DF11-14DP-2V(57) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 14POS 2MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71122 pcs Podatkovni list DF11 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 543-0590-5-57
DF11-14DP-2V(57)-ND
H124537TR
delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.283" (7.19mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 14 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin