DF11-18DP-2DSA(87)
DF11-18DP-2DSA(87)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF11-18DP-2DSA(87) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF11-18DP-2DSA(87)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 18POS 2MM THRU HOLE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF11-18DP-2DSA(87) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 18POS 2MM THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4853 pcs Podatkovni list DF11 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta 0.299" (7.60mm)
Druga imena 543-0524-0-87 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.260" (6.60mm)
Barva izolacije Gray Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post -