DF11-24DS-2DSA
DF11-24DS-2DSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF11-24DS-2DSA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF11-24DS-2DSA
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 24POS 2MM PCB TIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4494 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF11-24DS-2DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 24POS 2MM PCB TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4494 pcs Podatkovni list DF11 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Press-Fit, Solder Style Board to Board or Cable
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena *DF11-24DS-2DSA
H2038
delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 24 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.8mm, 8.45mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.244" (6.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Friction Lock
natančen opis 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)