Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF11E-12DP-2DSA
DF11E-12DP-2DSA
DF11E-12DP-2DSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF11E-12DP-2DSA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF11E-12DP-2DSA
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 12POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DF11E-12DP-2DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 12POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje - Skupna dolžina kontakta 0.299" (7.60mm)
Druga imena 543-0755-3-00
DF11E-12DP-2DSA-ND
H123110
delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.260" (6.60mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm)