Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF1BA-15EP-2.5RC
DF1BA-15EP-2.5RC
DF1BA-15EP-2.5RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF1BA-15EP-2.5RC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF1BA-15EP-2.5RC
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 15POS 2.5MM
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF1BA-15EP-2.5RC Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 15POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF1B
Razmik vrstic - Višina tona 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF1BA-15EP-2.5RC
H3695
Število vrstic 1 Število pozicij 15
Tip pritrjevanja - natančen opis 15 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)