Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF22A-4DEP-7.92C
DF22A-4DEP-7.92C
DF22A-4DEP-7.92C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF22A-4DEP-7.92C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF22A-4DEP-7.92C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela DF22A-4DEP-7.92C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 197329 pcs Podatkovni list DF22 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija EnerBee™ DF22
Razmik vrstic - Višina tona 0.312" (7.92mm)