Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF22R-5P-7.92DS
DF22R-5P-7.92DS
DF22R-5P-7.92DS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF22R-5P-7.92DS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF22R-5P-7.92DS
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5196 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF22R-5P-7.92DS Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5196 pcs Podatkovni list DF22 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija EnerBee™ DF22
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.312" (7.92mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena *DF22R-5P-7.92DS
H1622
delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 5 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.480" (12.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.312" (7.92mm) Trenutna ocena 22A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.146" (3.70mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.354" (9.00mm) Stik s fino debelino - post -