DF4-10PA-2R26
DF4-10PA-2R26
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF4-10PA-2R26 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF4-10PA-2R26
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 10POS AWG26 R/ANGLE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF4-10PA-2R26 Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 10POS AWG26 R/ANGLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4177 pcs Podatkovni list DF4 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 26 AWG, Stranded
Serija DF4 Razmik vrstic -
Pakiranje Bulk Druga imena *DF4-10PA-2R26
H2649
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Lastnosti Closed End natančen opis 10 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole, Right Angle
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta priključka Individual Wires Barva Black
Končanje kabla IDC Kabelska višina 0.079" (2.00mm)
Plošča s stransko ploščo 0.079" (2.00mm)