DF4-6PA-2R26
DF4-6PA-2R26
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF4-6PA-2R26 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF4-6PA-2R26
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 6POS AWG26 R/ANGLE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF4-6PA-2R26 Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 6POS AWG26 R/ANGLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4427 pcs Podatkovni list DF4 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 26 AWG, Stranded
Serija DF4 Razmik vrstic -
Pakiranje Bulk Druga imena *DF4-6PA-2R26
H2645
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Lastnosti Closed End natančen opis 6 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole, Right Angle
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta priključka Individual Wires Barva Black
Končanje kabla IDC Kabelska višina 0.079" (2.00mm)
Plošča s stransko ploščo 0.079" (2.00mm)