Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF51A-30DP-2DSA
DF51A-30DP-2DSA
DF51A-30DP-2DSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF51A-30DP-2DSA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF51A-30DP-2DSA
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 30POS DUAL 2MM PCB STR
Product parameter
številka dela DF51A-30DP-2DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 30POS DUAL 2MM PCB STR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110865 pcs Podatkovni list DF51 Series SpecDF51A-30DP-2DSA Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija SignalBee™ DF51
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena H125863 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 30 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.331" (8.40mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Through Hole 30 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena Varies by Wire Gauge Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -