Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF52-2P-0.8C
DF52-2P-0.8C
DF52-2P-0.8C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF52-2P-0.8C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF52-2P-0.8C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 0.8MM 2POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela DF52-2P-0.8C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 0.8MM 2POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 628831 pcs Podatkovni list DF52 Series FlyerDF52 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF52
Razmik vrstic - Višina tona 0.031" (0.80mm)