Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF57-2P-1.2V(23)
DF57-2P-1.2V(23)
DF57-2P-1.2V(23)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF57-2P-1.2V(23) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF57-2P-1.2V(23)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 1.2MM 2POS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF57-2P-1.2V(23) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 1.2MM 2POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5152 pcs Podatkovni list DF57H Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Unshrouded Serija DF57
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.047" (1.20mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 666-0002-7-23 delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.055" (1.40mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Solder Retention Tip pritrjevanja Swing Lock
natančen opis Connector Header Surface Mount 2 position 0.047" (1.20mm) Trenutna ocena -