Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF6-6P-3.96C
DF6-6P-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF6-6P-3.96C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF6-6P-3.96C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 6POS 3.96MM
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF6-6P-3.96C Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 6POS 3.96MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 126793 pcs Podatkovni list DF6 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF6
Razmik vrstic - Višina tona 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 546-0006-5-00
Število vrstic 1 Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Board Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 6 Position Rectangular Housing Connector Board-In White 0.156" (3.96mm) Vrsta kontakta Male Pin