Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF62A-2S-2.2C
DF62A-2S-2.2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF62A-2S-2.2C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF62A-2S-2.2C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5540 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF62A-2S-2.2C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5540 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF62
Razmik vrstic - Višina tona 0.087" (2.20mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 544-0532-5-00
Število vrstic 1 Število pozicij 2
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 2 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Vrsta kontakta Female Socket