Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF62B-2EP-2.2C(10)
DF62B-2EP-2.2C(10)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF62B-2EP-2.2C(10) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF62B-2EP-2.2C(10)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 2POS 2.2MM
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF62B-2EP-2.2C(10) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 2POS 2.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF62
Razmik vrstic - Višina tona 0.087" (2.20mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 544-0558-9-10
Število vrstic 1 Število pozicij 2
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm)