Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF62B-4S-2.2C
DF62B-4S-2.2C
DF62B-4S-2.2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF62B-4S-2.2C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF62B-4S-2.2C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 4POS WHT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela DF62B-4S-2.2C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 4POS WHT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF62
Razmik vrstic 0.079" (2.00mm) Višina tona 0.087" (2.20mm)