Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF63-5S-3.96C
DF63-5S-3.96C
DF63-5S-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF63-5S-3.96C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF63-5S-3.96C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 3.96MM 5POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela DF63-5S-3.96C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 3.96MM 5POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 375069 pcs Podatkovni list DF63 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija EnerBee™ DF63
Razmik vrstic - Višina tona 0.156" (3.96mm)