Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF63WA-4S-3.96C
DF63WA-4S-3.96C
DF63WA-4S-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF63WA-4S-3.96C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF63WA-4S-3.96C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 3.96MM 4POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DF63WA-4S-3.96C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 3.96MM 4POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79657 pcs Podatkovni list DF63W Series CatalogDF63WA-4S-3.96C Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Serija EnerBee™ DF63W
Razmik vrstic 0.173" (4.40mm) Višina tona 0.156" (3.96mm)