Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF7-6EP-3.96C
DF7-6EP-3.96C
DF7-6EP-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF7-6EP-3.96C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF7-6EP-3.96C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 6POS 3.96MM CR
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF7-6EP-3.96C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 6POS 3.96MM CR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4003 pcs Podatkovni list DF7 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF7
Razmik vrstic - Višina tona 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF7-6EP-3.96C
H2695
Število vrstic 1 Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis 6 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm) Vrsta kontakta Male Pin