Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF7-8P-3.96DS
DF7-8P-3.96DS
DF7-8P-3.96DS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF7-8P-3.96DS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF7-8P-3.96DS
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 8POS 3.96MM RT ANG T
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5975 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela DF7-8P-3.96DS Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 8POS 3.96MM RT ANG T Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5975 pcs Podatkovni list DF7 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF7
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena *DF7-8P-3.96DS
H2686
delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Višina izolacije 0.303" (7.70mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.156" (3.96mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.276" (7.00mm) Stik s fino debelino - post -