DF9BA-41P-1V(32)
DF9BA-41P-1V(32)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF9BA-41P-1V(32) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF9BA-41P-1V(32)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DF9BA-41P-1V(32) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55603 pcs Podatkovni list DF9 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF9
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Original-Reel®
Druga imena H124612DKR Število vrstic 2
Število pozicij 41 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 4.5mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin