DH32B-27S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DH32B-27S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DH32B-27S |
|---|---|
| Proizvajalec | Hirose |
| Opis | IDC PLUG 27POS |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | DH32B-27S | Proizvajalec | Hirose |
|---|---|---|---|
| Opis | IDC PLUG 27POS | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 16290 pcs | Podatkovni list | DH Series Datasheet |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | * |
| Druga imena | 244-0022-4-00 | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| natančen opis | Position Connector |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
DH3C-B1AA - Proizvajalci:
Cherry Switches (ZF Electronics) - Opis:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 300MA - Na zalogi:
- del #:
DH3C-C5AA - Proizvajalci:
4-5175472-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CHAMP PLUG 120POS .050 R/A - Na zalogi:
DH32B-27S/CU-MP(61) - Proizvajalci:
Hirose - Opis:
CRIMPING DIE 27 POS - Na zalogi: