IT1-252S-SV(26)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IT1-252S-SV(26) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IT1-252S-SV(26)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 252POS HISPEED STR SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IT1-252S-SV(26) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 252POS HISPEED STR SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6763 pcs Podatkovni list IT1 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Serija IT1
Višina tona 0.020" (0.50mm) Pakiranje Tray
Druga imena 641-0003-3-26 Število vrstic 2
Število pozicij 252 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Višina nad ploščo 0.236" (6.00mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 252 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -