Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > JR16WR-10SC(71)
JR16WR-10SC(71)
JR16WR-10SC(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JR16WR-10SC(71) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JR16WR-10SC(71)
Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT WATERPROOF 10POS FMALE
Product parameter
številka dela JR16WR-10SC(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT WATERPROOF 10POS FMALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5582 pcs Podatkovni list JR-W Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 1.0mm
Uporaba Unshielded Atributi atributov IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Druga imena *JR16WR-10SC(71)
HR1413
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Številka izdelka proizvajalca JR16WR-10SC(71)
Velik premer dobavljen 16 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN RCPT WATERPROOF 10POS FMALE