Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > JR16WRA-10PC
JR16WRA-10PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JR16WRA-10PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JR16WRA-10PC
Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT WATERPROOF 10POS MALE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4345 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela JR16WRA-10PC Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT WATERPROOF 10POS MALE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4345 pcs Podatkovni list JR-W Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 1.0mm
Uporaba Unshielded Atributi atributov IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Tip For Male Pins Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish - Serija JR-W
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter -
Druga imena *JR16WRA-10PC
HR970
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca JR16WRA-10PC
Velik premer dobavljen 16 Vstavi material -
Vključuje 4 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut, 1 O-Ring Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN RCPT WATERPROOF 10POS MALE