Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > JR25WR-24SC(71)
JR25WR-24SC(71)
JR25WR-24SC(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JR25WR-24SC(71) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JR25WR-24SC(71)
Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT WATERPROOF 24POS FMALE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela JR25WR-24SC(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT WATERPROOF 24POS FMALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5569 pcs Podatkovni list JR-W Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG -
Uporaba Unshielded Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish - Serija JR-W
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter -
Druga imena *JR25WR-24SC(71)
HR1416
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 24 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca JR25WR-24SC(71)
Velik premer dobavljen 25 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN RCPT WATERPROOF 24POS FMALE
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material Keyed Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:JR25WR-5P
  • Proizvajalci:Hirose
  • Opis:CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP