Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > MDF7-40DP-2.54DSA
MDF7-40DP-2.54DSA
MDF7-40DP-2.54DSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDF7-40DP-2.54DSA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDF7-40DP-2.54DSA
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 40POS 2.54MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MDF7-40DP-2.54DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 40POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5113 pcs Podatkovni list MDF7 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board
Oklepanje Unshrouded Serija MDF7
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.612" (15.54mm)
Druga imena 547-0253-0-00 delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.394" (10.00mm) Stik s fino debelino - post -