MQ212-10PRT
MQ212-10PRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MQ212-10PRT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MQ212-10PRT
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela MQ212-10PRT Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65610 pcs Podatkovni list MQ212-10PRT
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 50VAC
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Serija MQ212 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.020" (0.50mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena H11456TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina izolacije 0.112" (2.85mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Trenutna ocena 0.3A Vrsta kontakta Center Strip Contact
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post - Stik s fino debelino - post Flash
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec Gold
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Podobni izdelki
  • del #:MQ212A-10PT
  • Proizvajalci:Hirose
  • Na zalogi:4606
 RFQ
 RFQ
MQ212-10P Image
  • del #:MQ212-10P
  • Proizvajalci:Hirose
  • Na zalogi:65542
MQ212B-10PR Image
  • del #:MQ212B-10PR
MQ212B-10P Image
  • del #:MQ212B-10P
MQ212-10PT Image
  • del #:MQ212-10PT
MQ212-10S Image
  • del #:MQ212-10S
  • Opis:CONN PLUG 10POS R/A 0.5MM SLDR