Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Tlačni senzorji, pretvorniki > PPT0100GXF5VB
PPT0100GXF5VB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PPT0100GXF5VB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PPT0100GXF5VB
In Stock 87 pcs
Product parameter
številka dela PPT0100GXF5VB Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 5.5 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Tip tlaka Vented Gauge
Port Style Filtered, Threaded Velikost vrat Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter
Paket / primer Module Cube Vrsta izhoda Analog, RS-485
Izhod 0 V ~ 5 V delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 300 PSI (2068.43 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube Natančnost ±0.05%