Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > RU2S-CD-D24
RU2S-CD-D24
RU2S-CD-D24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RU2S-CD-D24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RU2S-CD-D24
Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RU2S-CD-D24 Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17049 pcs Podatkovni list RU Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC
Izklop napetosti (min) 2.4 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max Serija RU
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 1885-1278
delovna temperatura -55°C ~ 60°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 605 Ohms Moč tuljave -
Tok tekočine 44.7mA
Podobni izdelki
RU2S-D24 Image
  • del #:RU2S-D24
  • Proizvajalci:IDEC
  • Na zalogi:17243
RU2S-A220 Image
  • del #:RU2S-A220
  • Proizvajalci:IDEC
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V