Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4HF050000Z3BACTGI8
4HF050000Z3BACTGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4HF050000Z3BACTGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4HF050000Z3BACTGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 4HF050000Z3BACTGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4640 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 4HF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL Druga imena IDT4HF050000Z3BACTGI8
IDT4HF050000Z3BACTGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 50MHz
natančen opis 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -