Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4HF106250Z3BACTGI8
4HF106250Z3BACTGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4HF106250Z3BACTGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4HF106250Z3BACTGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 4HF106250Z3BACTGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4508 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 4HF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL Druga imena IDT4HF106250Z3BACTGI8
IDT4HF106250Z3BACTGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 106.25MHz
natančen opis 106.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 90mA (Typ)