Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4HF156253Z3ABCUGI8
4HF156253Z3ABCUGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4HF156253Z3ABCUGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4HF156253Z3ABCUGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 156.253MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 4HF156253Z3ABCUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 156.253MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5325 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 4HF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL Druga imena IDT4HF156253Z3ABCUGI8
IDT4HF156253Z3ABCUGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 156.253MHz
natančen opis 156.253MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 95mA (Typ)