Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4HF212500Z4BACTGI8
4HF212500Z4BACTGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4HF212500Z4BACTGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4HF212500Z4BACTGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 4HF212500Z4BACTGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5613 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 4HF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS Druga imena IDT4HF212500Z4BACTGI8
IDT4HF212500Z4BACTGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 212.5MHz
natančen opis 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -