Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4MA133333Y3BACUGI8
4MA133333Y3BACUGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4MA133333Y3BACUGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4MA133333Y3BACUGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 4MA133333Y3BACUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5717 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 4MA Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL Druga imena IDT4MA133333Y3BACUGI8
IDT4MA133333Y3BACUGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 133.333MHz
natančen opis 133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -