Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70V3399S166BFG8
70V3399S166BFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70V3399S166BFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70V3399S166BFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 70V3399S166BFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1387 pcs Podatkovni list IDT70V3319/99S
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.45 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 208-CABGA (15x15) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 208-LFBGA
Druga imena IDT70V3399S166BFG8
IDT70V3399S166BFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 2Mb (128K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15) Frekvenca ure 166MHz