Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70V3599S133BC
70V3599S133BC
70V3599S133BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70V3599S133BC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70V3599S133BC
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 909 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
12 pcs
Product parameter
številka dela 70V3599S133BC Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 909 pcs Podatkovni list IDT70V3599,89SIDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.45 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 256-CABGA (17x17) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 256-LBGA
Druga imena IDT70V3599S133BC
IDT70V3599S133BC-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Frekvenca ure 133MHz