Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70V5388S166BGI8
70V5388S166BGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70V5388S166BGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70V5388S166BGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 1.125M PARALLEL 272PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5014 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 70V5388S166BGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5014 pcs Podatkovni list IDT70V5388/78IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.45 V Tehnologija SRAM - Quad Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 272-PBGA (27x27) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 272-BBGA
Druga imena IDT70V5388S166BGI8
IDT70V5388S166BGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 1.125Mb (64K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 166MHz 3.2ns 272-PBGA (27x27)