Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71321SA55PF
71321SA55PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71321SA55PF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71321SA55PF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4286 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 71321SA55PF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4286 pcs Podatkovni list 71321xA, 71421xA
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 55ns
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Druga imena IDT71321SA55PF
IDT71321SA55PF-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Številka osnovnega dela IDT71321 Čas dostopa 55ns
Podobni izdelki
71323 Image
  • del #:71323
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:SOCKET HEX 5MM 1.65"
  • Na zalogi:15337
71322 Image
  • del #:71322
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:SOCKET HEX 10MM 1.65"