Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71T75602S166PFGI8
71T75602S166PFGI8
71T75602S166PFGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71T75602S166PFGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71T75602S166PFGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 71T75602S166PFGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3694 pcs Podatkovni list IDT71T75602/802
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 100-LQFP
Druga imena IDT71T75602S166PFGI8
IDT71T75602S166PFGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 18Mb (512K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x20) Frekvenca ure 166MHz