Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71T75802S200BGG8
71T75802S200BGG8
71T75802S200BGG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71T75802S200BGG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71T75802S200BGG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Product parameter
številka dela 71T75802S200BGG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4609 pcs Podatkovni list IDT71T75602/802
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71T75802S200BGG8
IDT71T75802S200BGG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 18Mb (1M x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 200MHz