Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V2546S133BGI
71V2546S133BGI
71V2546S133BGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V2546S133BGI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V2546S133BGI
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 14117 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
168 pcs
Product parameter
številka dela 71V2546S133BGI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 14117 pcs Podatkovni list IDT71V2546S/XSIDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V2546S133BGI
IDT71V2546S133BGI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 133MHz