Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V3578S133PFG8
71V3578S133PFG8
71V3578S133PFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V3578S133PFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V3578S133PFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 71V3578S133PFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19270 pcs Podatkovni list IDT71V3576/78(S,SA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 100-LQFP
Druga imena IDT71V3578S133PFG8
IDT71V3578S133PFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (256K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14) Frekvenca ure 133MHz