Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V65603S100PFGI
71V65603S100PFGI
71V65603S100PFGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V65603S100PFGI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V65603S100PFGI
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
(v ameriških dolarjih)
144 pcs
Product parameter
številka dela 71V65603S100PFGI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6139 pcs Podatkovni list IDT71V65603/Z
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena IDT71V65603S100PFGI
IDT71V65603S100PFGI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x20) Frekvenca ure 100MHz