Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V65603S133PFG
71V65603S133PFG
71V65603S133PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V65603S133PFG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V65603S133PFG
Proizvajalec IDT, Integrated Device Technology Inc
Opis IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela 71V65603S133PFG Proizvajalec IDT, Integrated Device Technology Inc
Opis IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11606 pcs Podatkovni list IDT71V65603/Z
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - razčlenitev 100-TQFP (14x14)
Standardi Volatile Programska oprema 9Mb (256K x 36)
Shell Style 3.135 V ~ 3.465 V Serija -
RoHS Status Tray Povratni čas obnovitve (trr) 133MHz
Polarizacija 100-LQFP Izhodna izolacija SRAM
Druga imena 71V65603S133PFG-ND
IDT71V65603S133PFG
IDT71V65603S133PFG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)