Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V65803S100BGI8
71V65803S100BGI8
71V65803S100BGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V65803S100BGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V65803S100BGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5651 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 71V65803S100BGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V65803S100BGI8
IDT71V65803S100BGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (512K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 100MHz 5ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 100MHz