Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V67603S133BGG
71V67603S133BGG
71V67603S133BGG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V67603S133BGG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V67603S133BGG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
(v ameriških dolarjih)
84 pcs
Product parameter
številka dela 71V67603S133BGG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V67603S133BGG
IDT71V67603S133BGG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 133MHz