Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V67803S150BQ
71V67803S150BQ
71V67803S150BQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V67803S150BQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V67803S150BQ
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5595 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
136 pcs
Product parameter
številka dela 71V67803S150BQ Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 165-TBGA
Druga imena IDT71V67803S150BQ
IDT71V67803S150BQ-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (512K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 150MHz