Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72291L20TFI8
72291L20TFI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72291L20TFI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72291L20TFI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO 65536X18 LP 20NS 64QFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4416 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72291L20TFI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 4416 pcs Podatkovni list IDT72281/91
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10) Serija 7200
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-LQFP
Druga imena IDT72291L20TFI8
IDT72291L20TFI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous Podpora FWFT Yes
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 50MHz
Tok - Supply (Max) 80mA Bus Directional Uni-Directional
Številka osnovnega dela 72291 Čas dostopa 12ns
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
722A Image