Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72401L35SO8
72401L35SO8
72401L35SO8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72401L35SO8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72401L35SO8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5792 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72401L35SO8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5792 pcs Podatkovni list IDT72401/03IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija 7200
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena IDT72401L35SO8
IDT72401L35SO8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost pomnilnika 256 (64 x 4) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkcija Asynchronous Podpora FWFT No
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 35MHz
Tok - Supply (Max) 35mA Bus Directional Uni-Directional